Nekenksmingas aplinkai ir patvarus pasirinkimas

Nekenksmingas aplinkai ir patvarus pasirinkimas

Puikus lietaus latakas, skirtas tvariai statybai ir atšiaurioms aplinkos sąlygoms

Plastikinių Plastmo lietvamzdžių gamybai nėra naudojami plastifikatoriai ar sunkieji metalai. Garantuojamas aplinkai draugiškas ir ilgaamžis lietaus latakų ir vamzdžių sprendimas.

Pskutinius 60 metų PVC lietvamzdžiai yra puikus pasirinkimas Šiaurės šalyse. Su šia medžiaga yra paprasta dirbti, ji atlaiko ekstremaliai žemas temperatūras, druskingą orą bei taršą. PVC yra atspari korozijai medžiaga, todėl PVC latakai tinka betkokioms aplinkos sąlygoms ir betkokiai stogo konstrukcijai.

100% perdirbama medžiaga

Plastmo įmonė yra WUPPI narė. WUPPI yra bendra PVC pramonės iniciatyva, kurios tikslas – surinkti ir perdirbti statybines PVC atliekas. Pakartotinai naudodami statybines PVC atliekas, mes padedame sumažinti išmetamo PVC kiekius. Dėl šios priežasties visi Plastmo plastikiniai lietaus latakia, vamzdžiai ir tvirtinimo dalys yra gaminami ir 100 % perdirbamo bešvinio PVC (Polivinilchlorido). 

Dizanas ir estetika

Lietvamzdžiai ne tik surenka ir saugiai nuveda lietaus vandenį nuo stogo, bet yra ir neatskiriama namo eksterjero dalis, todėl svarbu parinkti tinkamo dizaino sistemą, darniai įsiliejančią į bendrą vaizdą. Plastmo lietvamzdžiai pazižymi paprastu ir elegantišku, Scandinavija dvelkiančiu dizainu. Plastmo lietvamzdžiai montuojami taip, jog jų jungtys yra diskretiškos ir praktiškai nepastebimos.

PVC lietvamzdžiai gaminami 5 skirtingų spalvų bei 3 skirtingų dydžių, ir tai leidžia pasirinkti geriausiai jūsų projektui tinkamą sprendimą. Kilus neaiškumams, kuri lietvamzdžių sistema jūsų stogui tinka geriausiai, visada galite pasitikrinti, naudodami lietvamzdžių konfigūratorių. Konfigūratorius padeda parinkti geriausią sprendimą jūsų projektui ir pateikia medžiagų sąrašą jam įgyvendinti.

Lietvamzdžių montavimas

Plastmo sistemos dalys tarpusavyje klijuojamos specialiais Plastmo klijais, skirtais PVC. Plastmo sistema montuojama paprastai ir greitai, kas patinka profesionalams. GAutos lietvamzdžių jungtys yra diskretiškos ir sandarios.

25 metų garantija

Plastikiniams lietaus latakams messuteikia 25-erių metų garantiją. Garantija galioja gamybos ir medžiagos defektus, sukeliančius pratekėjimą. Gadantija negalioja mechaniniams pažeidimams, pavyzdžiui, atsiradusiems montavimo metu.

Tiekimas ir sandėliavimas

Lietaus latakai ir vamzdžiai dažniausiai būna supakuoti į plėvelę, kurią reikia kuo greičiau nuimti.  nelaikykite supakuotų lietaus latakų ir vamzdžių tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Vis flere

25 metų garantija

Mes suteikiame 25-erių metų garantiją plastikiniams lietvamzdžiams. Garantija apima gamybos ir medžiagos defektus, galinčius sukelti pratekėjimą. Garantija neapima mechaninių pažeidimų, atsiradusių eksploatacijos metu.

Skaityti daugiau
25 metų garantija
Ieškoti atsakymo

Kaip galėtume jums padėti?

Pradėti plastikiniai lietvamzdžiai