• Juoda
    Juoda


Plastmo

Pasirinkdami Plasto lietvamzdžius Jūs taupote ir laiką, ir pinigus, nes Plastmo lietvamzdžių sistemos montavimas yra labai greitas ir paprastas procesas.

 

Plastikiniai lietvamzdžiai

Plastmo Plastikiniai Lietvamzdžiai įrodo savo pranašumą būdami rinkoje jau 50 metų! Metaliniai lietvamzdžiai rūdija. Tai atsitinka dėl ore esančio sulfido dioksido ir įvairių teršalų, taip pat dėl pakrantėse esančio druskingo oro. Plastmo lietvamzdžiai nerūdija. Jie gaminami iš specialios plastmasės, kuri neyra, - nežiūrint į atmosferos ir klimato sąlygas.

 

Plastikiniai latakai pagaminti iš bešvinio daugkartinio naudojimo kieto polivinilchlorido, kuriame nėra jokių plastifikatorių. Daugelyje lietvamzdžių detalių sandūros yra silpna vieta. Plastmo sukūrė specialius klijus, kurie tiesiog „suvirina“ detales nenaudojant jokių valymo skysčių.

 

Plastmo turi 50 metų patirtį tobulinant montavimo metodą. Tvirtai, paprastai ir greitai. Tai trys pagrindiniai žodižiai charakterizuojantys Plastmo lietvamzdžių sistemos montavimą.  

 

Plastmo lietvamzdžiai yra atsparūs ypatingai žemai temperatūrai ir didelėms sniego bei ledo apkrovoms, - be lūžimo rizikos. Plastikinius latakus galite naudoti visur, nesvarbu, kur gyvenate.

 

Jei Plastmo latakai ir lietvamzdžiai yra tiekiami pakuotėje, sutvirtintoje lipnia juosta, ją būtina iškart pašalinti. Niekada nelaikykite susuktų latakų ir lietvamzdžių prie tiesioginių saulės spindulių.

 

Mes suteikiame 25-ių metų garantiją plastikiniams latakams. Esate apdraustas nuo gamybos ir medžiagų defektų. Garantija netaikoma elementų spalvų atsparumui.

 

Garantijos sąlygos.